تجلیل از پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی دماوند

یکشنبه 1400/08/16 - 17:22 tehran
در همایش زنان و پدافند غیرعامل صورت گرفت؛

تجلیل از پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی دماوند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل از بانوی پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند و ۱۵ بانوی فعال کشوری قدردانی کرد.

دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی استان تهران به نقل از آنا، رئیس سازمان پدافند غیرعامل از سیده مهناز حسینی بانوی پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند و ۱۵ بانوی فعال کشوری قدردانی کرد.

حسینی که دانش‌آموختۀ علوم ارتباطات اجتماعی و دبیر اجرایی اندیشکدۀ راهبردی رسانه‌ها و فضای مجازی است به عنوان تنها نمایندۀ دانشگاه آزاد اسلامی در جمع برترین‌ها قرار گرفت.

وی که از مؤسسان هستۀ پژوهشی پدافند رسانه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی است با تألیف ده‌ها مقاله و سخنرانی‌ علمی در زمینۀ پدافند رسانه‌ای، یکی از پژوهشگران تأثیرگذار این حوزه به شمار می‌رود.

در بخشی از متن لوح سپاس نفرات برگزیدۀ این همایش آمده است: ایران قوی و پایدار مستلزم اقدامات پیشگیرانه و مصون‌ساز در حوزۀ پدافند غیرعامل به عنوان مهم‌ترین هدف در صیانت و حفاظت از مردم و نیز ارتقای تاب‌آوری در برابر تهدیدات دشمن است.

در همایش نکوداشت نقش زنان در پدافند غیرعامل که در سالن همایش‌های شهید طهرانی‌مقدم برگزار شد، فاطمه محمدبیگی رئیس فراکسیون جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی، خزعلی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل و محمدحسین اسماعیلی جانشین معاونت توسعه فرهنگی و اطلاع‌رسانی سازمان پدافند غیرعامل حضور داشتند و به ایراد سخنرانی پرداختند.

در این مراسم از خانواده معزز شهدا و مادر شهیدان زین‌الدین، همسر شهید محسن فخری‌زاده، مادر شهید مدافع حرم حسن عبدالله‌زاده و خواهر شهید ابراهیم هادی نیز قدردانی شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)